TÜRKİYE’DEN GELEN KATILIMCILARIN DİKKATİNE

TÜRKİYE’DEN GELEN KATILIMCILARIN DİKKATİNE

Konferans Sekreterya ofisi olarak Türkiye’nin büyüyen seyahat portalı  bilet-go markası ile sizler için işbirliği gerçekleştirdik. Bu işbirliği sayesinde italya uçak bileti ve Bologna ve/veya civar şehirler için arama gerçekleştirebilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek uçak bileti ve otel konaklaması hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Not: dilerseniz bilet-go sayfası üzerinden diğer seyahatleriniz için de işlem yapabilirsiniz

Uçak Bilet Rezervasyonu için;

https://www.bilet-go.com/ 

sitesine giriş yaparak otomatik olarak ekrana gelen uçak bilet sekmesinden standart bilgileri girerek uçak bileti araştırabilir, ücretsiz ön rezervasyon yapabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

Otel Rezervasyonu için;

Eğer konferans oteli dışında bir otelde konaklama yapmak ve/veya seyahatinizin bir başka bölümü için rezervasyon yapmak isterseniz aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Ana sayfa’da otel sekmesini seçin

Nereye gitmek istersiniz sekmesine aşağıdaki şehirlerden tercih ettiğinizi yazabilirsiniz

Roma için Rome

Floransa için Florence

Bologna için Bologna

Venedik için Venice

Yazarak şehri seçebilirsiniz

Not: sistem yurt dışı şehirleri için sadece ilgili şehrin İngilizce adını yazarsanız çalışmaktadır.

Diğer bilgileri girdikten sonra  otel ara butonundan geçiş yapabilirsiniz.

Açılan ekranda sistem müsait otelleri sıralarken kırmızı şeridin bitmesini beklemeniz gerekmektedir.

Araştırma öncesi bildiğiniz spesifik bir otel adı varsa soldaki menüden otel adını yazarak, eğer yoksa haritada ara sekmesinden aradığınız otelin yakın olmasını tercih ettiğiniz cadde adı ve bir diğer oteli ( örnek olarak Bologna için konferans otelini ) yazarak doğru oteli seçebilirsiniz.

Çıkan ekrandaki otel fiyatını kahvaltı hariç / dahil olarak , Yıldız sayısına göre, sol menüde yer alan seçeneklerden fiyat aralığı, tesis özelliği ve tesis bölgesi ile filtreleme yaparak otelleri ayırt edebilir ve bütçenize göre işlem yapabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz otelin iptal & iade koşullarını ve doğru oteli seçtiğinizden emin olunuz. Yanlış alım olması halinde iade alamama riskiyle karşılaşabilirsiniz.

Rezervasyon ekranında isim soyisim ve diğer bilgileri girerek kredi kartınızla güvenli bir şekilde işlemi tamamlayabilirsiniz.

Konferans oteli konaklaması için accommodation sayfasındaki konaklama formunu doldurmanız gerekmektedir. Bilet-go sitesini sadece diğer şehir  ve diğer oteller için kullanmanız gerekmektedir.

Yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili tüm sorularınız için bilet-go’nun 0 850 308 11 11 çağrı merkezi numarasını hafta içi her gün 09:00 – 18:00 saatleri arası arayabilirsiniz.

Quick Menu
Deadlines

Early Bird Registration Deadline

17 January 2025 

Full Paper Submission Deadline

17 February 2025

Standard Registration Deadline

21 March 2025 

Late / On Site Registration Deadline

25 April 2025